Sezóna 2022

286213081_5615234545162423_6183298297786584646_n

Nové soutěže, skvělé výkony a my jsme hrdí na naše svěřenkyně! 

 

Mistrovství Evropy Brusel, Belgie 4. - 5.  června 2022

 

Kategorie CADET

Mistři Evropy Performance CZECH TEAM - Natálka,Sofinka,Editka,Marcelka,Vendulka

II. Vícemistři Evropy Performance INCREDIBLES - Evička,Nella,Nela,Ivanka,Helča

 

Kategorie JUNIOR

5. místo dvojice Natále Haníková a Marcela Nádvorníková

 

Kategorie YOUTH

Vícemistři dvojice Kristýna Fryšáková s Natálkou Jabůrkovou (Aerobic team Butterfly Poděbrady)

 

Kategorie ADULT

4.místo Performance John Travolta - Adrianka,Vendulka,Eliška,Miška a Nikča

 

Českomoravský pohár FISAF Semily 5. června 2022

 

Kategorie sportovní aerobik 2-4 členné týmy 13,51 - 16,50

2. místo Martina Nádvorníková a Kateřina Kubová

 

Soutěžní aerobic master class FISAF Semily 5. června 2022

 

Kategorie 11-13 let

2. místo Natálie Sudíková

9. -11. místo Michaela Burianová

 

Kategorie 14 - 16 let

3. místo Martina Nádvorníková

10. - 17. místo Kačka Kubová
10. - 17. místo Míša Tolarová

 

Kategorie 17-25 let

8.-11: místo Barbora Ošťádalová

 

II.VT Jindřichův Hradec 21. května 2022

 

Kategroie DĚTI

2. místo trojice Viki, Adrianka, Adrianka

2. místo dvojice Natálka, Victorka

2.místo Uptown girls - Sylvinka,Natálka,Viktorka,Lucinka,Olivka,Elen

5. místo sólo Adrianka

 

Kategorie CADET

3. místo dvojice Elenka a Markétka

10. místo sólo Sylvinka

19. místo Elenka

 

Kategroie JUNIOR

8. místo sólo Sofie

 

Kategorie YOUTH

27. místo Laura

 

I. VT Světlá nad Sázavou 14.-15. května 2022

 

Kategorie CADET

1. místo Performance CZECH TEAM - Natálka,Sofinka,Editka,Marcelka,Vendulka

3. místo Performance INCREDIBLES - Evička,Nella,Nela,Ivanka,Helča

 

Kategorie JUNIOR

4. místo dvojice Natále Haníková a Marcela Nádvorníková

 

Kategorie YOUTH

4.místo dvojice Kristýna Fryšáková s Natálkou Jabůrkovou (Aerobic team Butterfly Poděbrady)

7. místo sólo Kristýnka

8. místo dvojice Michaela Vaňková a NIkola Večeřová

 

Kategorie ADULT

3. místo Performance Moulin Rouge - Kačka, Adélka, Klárka, Barča, Ella

 

Českomoravský pohár FISAF Světlá nad Sázavou 13. května 2022

 

Kategorie fitness aerobic 10,51 - 13,50 let

3. místo sestava Bang bang - Natálka, Lucka, Andrejka, Kačka, Barča, Viki a Bety

 

Kategorie sportovní aerobik 2-4 členné týmy 13,51 - 16,50

2. místo Martina Nádvorníková a Kateřina Kubová

 

Soutěžní aerobic master class FISAF Světlá nad Sázavou 13. května 2022

 

Kategorie 11-13 let

2. místo Marcela Ndvorníková

3. místo Natálie Sudíková

10. - 16. místo Michaela Burianová

 

Kategorie 14 - 16 let

4. místo Martina Nádvorníková

19. místo Kačka Kubová
20.-25. místo Míša Tolarová

 

II.VT Ostrava 8. května 2022

 

Kategroie DĚTI

2. místo trojice Viki, Adrianka, Adrianka

3. místo dvojice Natálka, Victorka

3.místo Uptown girls - Sylvinka,Natálka,Viktorka,Lucinka,Olivka,Elen

6. místo sólo Adrianka

 

Kategorie CADET

5. místo dvojice Elenka a Markétka

17. místo sólo Sylvinka

18. místo Elenka

 

Kategroie JUNIOR

5. místo sólo Sofie

 

Kategorie YOUTH 

32. místo Laura

 

I. VT Praha Řepy 30. dubna - 1. května 2022

 

Kategorie CADET

1. místo Performance CZECH TEAM - Natálka,Sofinka,Editka,Marcelka,Vendulka

4. místo Performance INCREDIBLES - Evička,Nella,Nela,Ivanka,Helča

 

Kategorie JUNIOR

6. místo dvojice Natále Haníková a Marcela Nádvorníková

 

Kategorie YOUTH

2.místo dvojice Kristýna Fryšáková s Natálkou Jabůrkovou (Aerobic team Butterfly Poděbrady)

7. místo dvojice Michaela Vaňková a NIkola Večeřová

8. místo sólo Kristýnka

 

Kategorie ADULT

4.místo Performance John Travolta - Adrianka,Vendulka,Eliška,Miška a Nikča

6. místo Performance Moulin Rouge - Kačka, Adélka, Klárka, Barča, Ella

 

II.VT Otrokovice 23. dubna 2022

 

Kategroie DĚTI

2. místo trojice Viki, Adrianka, Adrianka

3. místo dvojice Natálka, Victorka

3.místo Uptown girls - Sylvinka,Natálka,Viktorka,Lucinka,Olivka,Elen

6. místo sólo Adrianka

 

Kategorie CADET

12. místo sólo Sylvinka

 

Kategroie JUNIOR

4. místo sólo Sofie

 

I.VT Louny 9. - 10. dubna 2022

 

Kategorie CADET

1. místo Performance CZECH TEAM - Natálka,Sofinka,Editka,Marcelka,Vendulka

3. místo Performance INCREDIBLES - Evička,Nella,Nela,Ivanka,Helča

 

Kategorie JUNIOR

6. místo dvojice Natále Haníková a Marcela Nádvorníková

 

Kategorie YOUTH

2.místo dvojice Kristýna Fryšáková s Natálkou Jabůrkovou (Aerobic team Butterfly Poděbrady)

5. místo dvojice Michaela Vaňková a NIkola Večeřová

7. místo sólo Kristýnka

19. místo sólo Eliška

 

Kategorie ADULT

5.místo Performance John Travolta - Adrianka,Vendulka,Eliška,Miška a Nikča

6. místo Performance Moulin Rouge - Kačka, Adélka, Klárka, Barča, Ella

 

II.VT Poděbrady 27. března 2022

 

Kategroie DĚTI

3.místo Uptown girls - Sylvinka,Natálka,Viktorka,Lucinka,Olivka,Elen

 

Kategorie CADET

17. místo sólo Sylvinka

4. místo dvojice Markétka a Elenka

 

Kategroie JUNIOR

14. místo sólo Sofie

 

I.VT Kladno 19. - 20. března 2022

 

Kategorie CADET

1. místo Performance CZECH TEAM - Natálka,Sofinka,Editka,Marcelka,Vendulka
(+ titul MISS sympatie od sponzorů)

 

Kategorie JUNIOR

5. místo dvojice Natále Haníková a Marcela Nádvorníková

 

Kategorie YOUTH

2.místo dvojice Kristýna Fryšáková s Natálkou Jabůrkovou (Aerobic team Butterfly Poděbrady)

4. místo dvojice Michaela Vaňková a NIkola Večeřová

7. místo sólo Kristýnka

13. místo sólo Eliška

 

Kategorie ADULT

3.místo Performance John Travolta - Adrianka,Vendulka,Eliška,Miška a Nikča 

 

Českomoravský pohár FISAF Pardubice 2. dubna 2022

 

Kategorie fitness aerobic 10,51 - 13,50 let

2. místo sestava Bang bang - Natálka, Lucka, Andrejka, Kačka, Barča, Viki a Bety

 

Kategorie sportovní aerobik 2-4 členné týmy 13,51 - 16,50

2. místo dvojice Martina Nádvorníková a Kateřina Kubová

 

Soutěžní aerobic master class FISAF Pardubice 2. dubna 2022

 

Kategorie 11-13 let

1. místo Marcela Ndvorníková

2. místo Natálie Sudíková

3. místo Michaela Burianová

 

Kategorie 14 - 16 let

8. -9. místo Martina Nádvorníková

 

Českomoravský pohár FISAF Ostrava 12. března 2022

 

Kategorie fitness aerobic 10,51 - 13,50 let

2. místo sestava Bang bang - Natálka, Lucka, Andrejka, Kačka, Barča, Viki a Bety

 

Soutěžní aerobic master class FISAF Ostrava 12. března 2022

 

Kategorie 11-13 let

1. místo Marcela Ndvorníková

5. místo Natálie Sudíková

11. - 15. místo Michaela Burianová

 

Kategorie 14 - 16 let

6. místo Martina Nádvorníková

11. - 20. místo Aneta Procházková 

 

Kategorie 17 - 25 let 

7. - 12. místo Barbora Ošťádalová

 

Českomoravský pohár FISAF Olomouc 4. března 2022

 

Kategorie fitness aerobic 10,51 - 13,50 let

2. místo sestava Bang bang - Natálka, Lucka, Andrejka, Kačka, Barča, Viki a Bety

 

Soutěžní aerobic master class FISAF Olomouc 4. března 2022

 

Kategorie 8-10 let

10. - 19. místo Adriana Vévodová

10. - 19. místo Markéta Trefilová

 

Kategorie 11-13 let

1. místo Marcela Nádvorníková 

3. místo Natílie Sudíková

9.-18. místo Michaela Burianová

 

Kategorie 14 - 16 let

5. místo Kristýna Fryšáková

8. místo Martina Nádvorníková

10. místo Sofie Vévodová

11. - 16. místo Ella Němcová a Aneta Bébarová

 

Kategorie 17 - 25 let

7. místo Nikola Večeřová

10. - 11. místo Vendula Pudelová 

12. - 18. místo Katka Tesaříková a Michaela Vaňková

 

Soutěžní aerobic master class FISAF Plzeň 19. února 2022

 

Kategorie 11-13 let

4. místo Marcela Ndvorníková

6. místo Natálie Sudíková

 

Kategorie 14 - 16 let

11. - 15. místo Martina Nádvorníková

 

Soutěžní aerobic master class FISAF Mladá Boleslav 30. ledna 2022

 

Kategorie 11-13 let

2. místo Marcela Ndvorníková

6. místo Natálie Sudíková

 

Kategorie 14 - 16 let

9. - 15. místo Martina Nádvorníková

 

Soutěžní aerobic master class FISAF České Budějovice 23. ledna 2022

 

Kategorie 11-13 let

2. místo Natálie Sudíková

3. místo Marcela Ndvorníková

 

Kategorie 14 - 16 let

7. místo Martina Nádvorníková