sidlo-prostory

omegasport-budova

Aerobik klub Olomouc má sídlo v Omega centru sportu a zdraví a kontaktní osobou je manažerka skupinových lekcí Ing. Michala Schwarzová 776 334 024.

 

Ak Olomouc využívá dále pro své tréninky čtyři tréninkové sály. Tři sály jsou  v prostorách Omegy centra sportu a zdraví SÁL 1, SÁL 4  a SÁL 3. Čtvrtý sál je v centru Fitness na Tribuně.  Na recepcích dostanete informace, přihlášky a členky AK Olomouc zde dostanou čip na vstup bez zálohy.

 

Tréninkové sály jsou dvakrát denně uklízeny a vybaveny dostatečným větráním a osvětlením, dvěma klimatizačními jednotkami, automatickými žaluziemi a protiskluznou podlahou. Tréninkové sály jsou vybaveny veškerým tréninkovým náčiním pro kondiční přípravu všech věkových kategorií. Tréninkový sál Na Tribuně je navíc odpružen proto je využívan zejména vyššími věkovými kategoriemi pro trénink gymnystických a doskokových technik.

 

Dívky si mohou zakoupit nápoje a občerstvení v kavárně Omega centra, kde je nepřeberné množství celozrnných výrobků, ovocných pohárů a salátů, které jsou k dispozici nejen rodičům při čekání na cvičící děti, ale i pro sportující dívky po tréninku. Pokud doprovázíte dítě na trénink a máte sebou i druhé dítě, využijte služeb dětského koutku a zajděte si zacvičit do fitness, zaplavat do bazénu, do sauny, zahrejte si tenis, squash, badminton nebo využíjte služeb kadeřníka či kosmetičky. V Omega centru sportu a zdraví naleznete kromě sportovních aktivit i kadeřnictví, kosmetiku a pedikůru.

 

V Omega centru i ve Fitness na Tribuně se nacházejí špičkově vybavené posilovny, které v rámci kondiční přípravy využívají i členky AK Olomouc. Členky AK Olomouc využívají v rámci regenerace relaxační zónu Omegy  zejména při víkendových soustředěních a nejlepší reprezentatky AK Olomouc mají vstup do relaxační zóny zařazeny mezi motivační benefity.

 

OMEGA CENTRUM SPORTU A ZDRAVÍ

Adresa: Legionářská 19, Olomouc

web: www.omegasport.cz

 

FITNESS CENTRUM NA TRIBUNĚ

Adresa: Na střelnici 39, Olomouc

web: www.natribune.cz
 

 

V případě, že přijedete autem je pro vás připraveno dostatek parkovacích míst v celém areálu Androva stadionu.

Pokud místo auta zvolíte tramvaj nebo autobus využijte zastávek Ladova, Na Střelnici, Palackého nebo Náměstí Hrdinů.

 

Kontakt na recepci: Omega centrum sportu a zdraví: 585 205 700 585 205 800