sidlo-prostory

omegasport-budova

Aerobik klub Olomouc má sídlo v Omega centru sportu a zdraví a kontaktní osobou je manažerka skupinových lekcí Ing. Michala Schwarzová 776 334 024.

 

Ak Olomouc využívá dále pro své tréninky čtyři tréninkové sály. Tři sály jsou  v prostorách Omegy centra sportu a zdraví SÁL 1, SÁL 4  a SÁL 3. Nový sál se nachazí v BEST sportcentru hned vedle Omegy. 

 

Tréninkové sály jsou dvakrát denně uklízeny a vybaveny dostatečným větráním a osvětlením, dvěma klimatizačními jednotkami, automatickými žaluziemi a protiskluznou podlahou. Tréninkové sály jsou vybaveny veškerým tréninkovým náčiním pro kondiční přípravu všech věkových kategorií. 

 

Dívky si mohou zakoupit nápoje a občerstvení v kavárně Omega centra, kde je nepřeberné množství celozrnných výrobků, ovocných pohárů a salátů, které jsou k dispozici nejen rodičům při čekání na cvičící děti, ale i pro sportující dívky po tréninku. Pokud doprovázíte dítě na trénink a máte sebou i druhé dítě, využijte služeb dětského koutku a zajděte si zacvičit do fitness, zaplavat do bazénu, do sauny, zahrejte si tenis, squash, badminton nebo využíjte služeb kadeřníka či maséra. V Omega centru sportu a zdraví naleznete kromě sportovních aktivit i kadeřnictví.

 

 

OMEGA CENTRUM SPORTU A ZDRAVÍ

Adresa: Legionářská 19, Olomouc

web: www.omegasport.cz

 

BEST SPORTCENTRUM

Adresa: Dolní Hejčínská 1194/36

web: https://best-sportcentrum.cz/dalsi-sluzby/pronajem-salu/
 

 

V případě, že přijedete autem je pro vás připraveno dostatek parkovacích míst v celém areálu Androva stadionu.

Pokud místo auta zvolíte tramvaj nebo autobus využijte zastávek Ladova, Na Střelnici, Palackého nebo Náměstí Hrdinů.